İnsan Kaynakları

TanFilo ekibine dahil olmak için başvurunuzu insankaynaklari@tanoto.com.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz.

“Yolumu AydınlaTan Kaynağım İnsan” yaklaşımımız ile İnsan Kaynakları Politikamız; doğru zamanda, doğru işe, doğru çalışan adayını istihdam etmek ve Tanoto Ailesi olarak uzun yolculuğumuzda başarı, kazanç ve birliktelik sağlamaktır. “ Mutlu Çalışan Eşittir Kaliteli İş ”mottomuz, “ BirlİK “ ve “BeraberlİK” ten gelen gücümüzle adil, şeffaf, sürdürülebilir ve yenilikçi insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve hayata geçirmek hedefimizdir.
Bunun için:

Yetenek Kazanımı: En doğru ve yetkin adayların yerleştirilmesi için tüm işe alım araçları etkin şekilde kullanılmaktadır. Seçme yerleştirme sürecimizde; yetkinlik bazlı mülakat teknikleri, potansiyel analizi, kişilik envanterleri, yetenek sınavları, role play gibi mülakat teknikleri kullanılmaktadır.

Yetenek Yönetimi: Yüksek performansın sürdürülebilir olduğu, başarılı performansın ödüllendirildiği, gelişime açık performansın geliştirildiği, çalışan referansının önemli, iç terfi sisteminin var olduğu iç kaynak yönetimi ve sürekli gelişimi destekleyen anlayışımız ile iç ve dış eğitim olmazsa olmazımızdır. Ford Otosan, Tofaş ve Renault Mais gibi ana distribütör firmalar tarafından gerçekleştirilen mesleki ve kişisel eğitimler ile çatımız bünyesindeki markalarımızı pazarda en doğru şekilde temsil etmekteyiz.

Çalışan İlişkileri: Sektörde liderliğimizi koruyabilmek için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem; iç müşterimize, yani çalışanımıza verdiğimiz değerdir. “İçten Dışa Memnuniyet” yaklaşımımızla önceliğimiz, çalışan memnuniyeti ve sağlığıdır. Şirketimiz bünyesinde sıklıkla “Çalışan Memnuniyeti Anketleri” düzenlemekte, çalışanlarımızın seslerine “Tanoto Seni Dinliyor” kutucuklarımızla da kulak vermekte, çıktılara yönelik hızlı aksiyonlar almaktayız. Sıkı takip ettiğimiz işçi sağlığı ve iş güvenliği politikamız, şeffaf ve adil yönetim anlayışımız, çözüm odaklılığımız, anlık iletişim kanallarımızla çalışanlarımızın her daim yanındayız.

Sosyal Aktiviteler: İşte ahenge önem verdiğimiz gibi her daim birlik ve beraberliğimizi koruyacak ve geliştirecek organizasyonlar da bizim için önemlidir. Kahvaltılarda, yıl sonu yemeklerinde, kamp ve turnuvalarda aile olmanın keyfini süren, aidiyeti ve motivasyonu yüksek çalışan, hedef kitlemizdir.

Kariyer:Tanoto Ailesi’ne katılmak, uzun yolculuğumuzda birlikte gelişmek ve ilerlemek isteyen çalışan adaylarımız; iş ve staj başvurularınız için işte adresimiz: insankaynaklari@tanoto.com.tr 
https://www.kariyer.net/firma-profil/tan-oto-ltd-sti-6969-45204

Neden TanFilo?

İhtiyacınıza uygun araç kiralama hizmetlerini sunuyor, zamanınızı daha etkin kullanabilmeniz için filonuzu yönetiyoruz.

adil sözleşme

Adil Sözleşme

uygun fiyat garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

üstün teknolojik altyapı

Üstün Teknolojik Altyapı

Bilgi Al

TanFilo’nun sunduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...
Hemen Teklif Al