Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun dönem araç kiralama, sıfır araç veya ikinci el araç almaya göre gerek daha güvenilir ve işlevsel, gerekse daha uygun maliyetli bir çözüm olmasından dolayı tercih sebebi olmaya devam ediyor. Uzun dönem araç kiralama, bireyler, şirketler veya kurumlar tarafından tercih edilen bir seçenektir ve genellikle aylık sabit bir ödeme planı içerir. Uzun dönem araç kiralama hizmetlerinde, dilediğiniz segmentte; dilediğiniz marka veya model için araçları kolaylıkla bulabiliyor ve filonuzu oluşturabiliyorsunuz. Uzun dönem araç kiralama, araç sahibi olma maliyetlerini ve sorumluluklarını azaltır ve kullanıcıya belirli bir süre boyunca bir araca erişim sağlar.

Bu yazımızda size uzun dönem araç kiralama ile ilgili bilmeniz gerekenleri paylaştık. İşte uzun dönem araç kiralama hakkında bilinmesi gereken her şey:

Uzun Dönem Araç Kiralama Nedir?

Uzun dönem araç kiralama;hem bireylere hem de kurumlara 12 aya kadar verilen, esnek marka ve model seçenekleri ile müşterilere seçim hakkı sunan, birden fazla amaç için kullanılabilen araç kiralama hizmetidir. Uzun dönem araç kiralama şirketlerinden kişi veya kurum olarak yüzlerce marka model arasından size veya işinize en uygun olan aracı seçme şansınız vardır.

Kurumsal Uzun Dönem Araç Kiralama

Şirketler için vazgeçilmez hizmetlerden bir tanesi olan uzun dönem kiralama, kurumsal olarak pek çok avantajlar sağlar. Kurumsal müşteriler kolaylıkla kendi araç filolarını, uygun maliyete ve güvenceli olarak oluşturabilirler. Şirket olarak toplu araç satın alımı yapmak yerine, uzun dönem araç kiralama sayesinde büyük satın alma süreci, araç bakım ve muayeneleri ile vakit kaybetmeden kolaylıkla şirket filolarını oluşturabilirler. Eğer bir şirketiniz var ve kısa dönemli araç kiralamak yerine çalışanlarınıza uzun dönemli çözümler sağlamak isterseniz, uzun dönem araç kiralama sizler için en iyi seçenektir. Bu sayede iş seyahatleriniz kolaylaşır, saha işleriniz aksamadan devam edebilir.

Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

Uzun dönem araç kiralama hizmeti maliyetleri seçtiğiniz kiralama aracı türü, marka ve modeli, kiralanmak istenen araç adeti, başta olmak üzere birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Uzun dönemli çok sayıda araç kiralamak sizin için daha bütçe dostu bir seçenek olabilmektedir. Ancak, uzun dönem araç kiralama her açıdan araç satın almaktan daha uygun maliyete daha iyi seçenekler sunmaktadır.

Uzun Dönem Araç Kiralama Avantajları

Uzun dönem araç kiralama hizmeti ister bireysel ister kurumsal olarak çok çeşitli avantajlara sahiptir.

Uzun dönem kiralama hizmetinin sağladığı en önemli avantaj uygun maliyetli olmasıdır. Özellikle kurumsal açıdan, araç sahibi olmak ve aracın gerekli tüm masraflarını karşılamak her zaman daha maliyetli olmaktadır. Uzun dönem araç kiralama hizmetinden faydalandığınız zaman yıllık muayeneler gibi rutin kontroller için ek masraflardan sorumlu olmazsınız. Ek olarak, motorlu taşıtlar vergisinden, trafik sigortasından da muafsınızdır. Bu sayede oldukça tasarruflu şekilde hizmet almış olursunuz.

Yeni bir araç aldığınızda geçtiğiniz uzun süreçlerden, uzun dönem araç kiralama yaptığınızda geçmezsiniz Yeni araç sahibi olduğunuzdaki prosedürler ile zaman kaybetmez, yalnızca kiralama ücretini ödeyerek araçları kullanabilirsiniz.

Uzun süre zarfında bütçenizi zedeleyecek, taşıt kredisi masraflarına girmezsiniz. 

Uzun dönem araç kiralamanın sağladığı en iyi avantajlardan biri ise, istediğiniz modeli, istediğiniz süre boyunca kullanabilir. Kiralama süreciniz bitince kolaylıkla araç değiştirebilirsiniz. Bu sayede esnek marka veya model seçeneklerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Tanfilo: Uzun Dönem Araç Kiralamanın En Kolay ve Ucuz Yolu

TanFilo, şirketinizin operasyonlarını kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde sürdürebilmeniz için uzun dönem filo kiralama hizmeti sunmaktadır. Uzun dönem kiralama seçeneği, istediğiniz aracı kullanırken operasyonel yüklerle uğraşmadan ve aynı zamanda maliyet avantajlarından faydalanmanıza olanak tanır. Ayrıca, aylık ödemelerinizi KDV ve Gelir/Kurumlar vergisi matrahından düşerek vergi avantajları elde etme şansınız vardır. Bu sayede likit sermayenizi daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

TanFilo, hızlı ve güvenilir filo kiralama hizmeti ile lojistik ihtiyaçlarınıza doğru çözümler sunar. Müşterilerimize geniş bir araç yelpazesi ve esnek sözleşme seçenekleri sunarak işlerinizi kolaylaştırır ve operasyonlarınızı destekler. İhtiyaçlarınıza uygun araçları kiralamak ve filonuzu etkili bir şekilde yönetmek için TanFilo'nun profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Hemen Teklif Al
Whatsapp ikonu